Компанія

Головна » Компанія

Наша компанія почала працювати в ті часи, коли слово «бізнес» тільки входило в мовні звороти, а Гра, як один з найпотужніших інструментів роботи з людьми, ще не була зганьблена підозрами в спорідненості з тренінгами.

Ми набували досвіду роботи з клієнатми, які належали до різних галузей, різних форм власності та навіть різних формацій. Ми бачили в створених нами ігрових моделях, як розсипаються ті альянси, які здавалися непорушними і створюються нові з тих, хто ще недавно вважав один одного ворогами.


Ми з кінця 80-х років минулого століття допомагаємо організаціям – «лікуємо», якщо є проблеми, які заважають працювати, розвиваємо, якщо власники хочуть рухатися вперед, а у них не виходить, створюємо нові напрямки діяльності та нові компанії, готуємо команди та багато чого інше.

Ми працюємо і з державними підприємствами, і проектними інститутами, і владними структурами, і кооперативами, і приватними комерційними структурами, з банками, ну і, звичайно, з Фінансово-Промисловими Групами.

Перераховувати, що вміємо робити, і робимо, ми не будемо, оскільки можемо надати допомогу у вирішенні будь-яких проблем управління.

На цьому сайті представлені наші відкриті «Ключові» проекти, які ми самі вигадали і самі здійснюємо. Більше того, ми стверджуємо, що це можна спробувати лише у нас. Ці проекти цікаві та корисні і для компаній, і для окремих осіб.

Інноваційна тема нарешті стала однією з провідних у нашій діяльності. Ми самі створюємо інноваційні продукти — працює особливе конструкторське бюро ігор, яке створює принципово нові ігри та «Синій океан», де створюються небувалі продукти. А також ми створюємо бізнес-проекти, на основі інноваційних ідей, які породжені винахідниками в різних сферах діяльності, які з нами співпрацюють. Шановні панове винахідники, ласкаво просимо!

Ми постійно проводимо конкурси та запрошуємо до співпраці неординарних людей. Особливо нам цікаво працювати із молоддю.

>Докладніше (див.онлайн)Олександр Буданцов
Тетяна Буданцова