Команда

Головна » Компанія » Команда
Олександр Буданцов
Директор компанії «Медіа-Ключ»

Базова освіта — математика. Методолог, ігротехнік.

У минулому – розробник автоматизованих систем управління виробництвом спеціальних матеріалів для аерокосмічного комплексу СРСР У 90-х був радником мера Одеса. 25-річний досвід створення та розвитку бізнесів. Як співвласник побудував низку компаній, що ефективно працюють і розвиваються до цього дня.

Майстер розмовного жанру — вміє та любить спілкуватися. Може домовитися про все та з усіма. Себе вважає — «останньою надією людства». Більше любить давати інтерв'ю, ніж писати статті, але все одно іноді їх пише.

Докладніше (див.онлайн)

Тетяна Буданцова
Заместитель директора компании «Медиа-Ключ»

Базова освіта — демографія. Методолог, ігротехнік.

У минулому – викладач Одеського економічного університету. Займалася науковою діяльністю. Аспірантури. Тема «Сім'я та шлюб. Демографічний аспект». 25-річний досвід створення та розвитку бізнесів. Як співвласник побудувала ряд компаній, що ефективно працюють і розвиваються до цього дня.

Протягом останніх 24-х років наполегливо розвиває людей, незважаючи на те, що вони часом пручаються. Основна діяльність — творити та розвивати. Своєю місією вважає — «приведення до свідомості людства». Автор великої кількості публікацій.

Докладніше (див.онлайн)

Буданцев А.А., Буданцова Т.А. — ключові втільники проектів, які не мають аналогів у світі - «Ключові фігури», «Ключові Команди», «Ключовий Задум», «Батьки і діти», «Ключові інновації», «Школа Ігропрактики та Методології».

Розробники технологій вирішення проблем в управлінні бізнесом у рамках проектів «Ключове корпоративне замовлення». Розробники методів управління творчістю. Застосування розроблених способів - творча та виробнича діяльність Особливого Конструкторського бюро ігор та Конструкторського бюро "Синій Океан".

Кожен проект, втілений нашою командою, — це витвір мистецтва. На тому стоїмо!

Ядро команди разом із 1987 року.

Повний склад команди – 30 чудових особистостей, крім фрілансерів та підрядників.