Гра

Головна » Гра

Насамперед звернення до тих, хто приймає рішення про участь у наших рефлексивних іграх.

Подумай чи треба воно тобі, бо вхід у рефлексивні води – незворотний крок.

Гра змінює людину. «Homo liber», на який перетворюються звичайні люди після участі в наших іграх, починає бачити, чути і розуміти людей і ситуацію, що не завжди тішить. Віддираються «рожеві окуляри», іноді разом зі шкірою, це може бути боляче та головне, назавжди! Більше того, ця народжена в муках вільна людина отримує свої власні інструменти впливу на себе, інших людей і ситуацію. УСВІДОМОГО ВПЛИВУ! А це відповідальність, величезна відповідальність.

Одна справа, не приходячи до тями руйнувати навколишній світ, інша усвідомлювати, хто ти, що і як ти робиш, навіщо, чому і що збираєшся отримати в результаті. А головне, як твої дії позначаються на навколишньому світі. Екологічність власних дій – зворотний бік рефлексивності! И це не все.

Ти отримаєш перший досвід створення – винахід інструментів управління, впливу, могутності, вибачте за таке пафосне та майже непристойне слово, але це так, для себе особисто та для особливих ситуацій. Не завжди не до всіх можна застосувати стандартний набір. Значить, треба не тільки користуватися наявними, а й створювати нові. А це інша діяльність...

Так, наші ігри - це драйв, політ, інтелектуальний кайф, кесонна хвороба від підняття в рефлексію і виду, який відкривається на навколишній світ - так ось воно, виявляється яке! Це внутрішній розрив від "нічого не виходить і нічого не можу" до "все вийшло, я це зробив!".

Це політ ще тиждень-два після гри, коли ти бачиш і відчуваєш так багато, що хочеться заплющити очі та відключити мізки. Але це все емоції! А потрібне рішення, тверезе та остаточне, а також готовність з усього маху стрибнути у чарівний світ ГРИ.

Хто з ким грає?

Грають між собою групи. Весь склад гри ділиться на групи, відповідно до проекту авторів. Проект до початку гри учасникам не пред'являється, так само, як і принцип, за яким будуть утворені групи у грі. Зазвичай, ігрове поле складається з 2-11 команд, чисельністю 5 – 11 осіб. Бувають ігри, у яких ці рамки порушуються.

Форми роботи – групова (групи працюють своїм складом з ігротехніком) та загальноігрова (усі збираються разом, ведуть методологи).

Що обговорюють та як грають?

У ході гри групи визначаються зі своїми цілями та працюють над їх досягненням. Спочатку будується взаємодія між членами кожної групи, щоб група стала командою.

У ході гри групи визначаються зі своїми цілями
і працюють над їх досягненням.

Спочатку будується взаємодія між членами кожної групи, щоб група стала командою.

А потім будується взаємодія з іншими командами відповідно до розроблених ними планів досягнення цілей. Взаємодія між групами здійснюється на пленумах, де збираються всі групи та пред'являють одна одній свої доповіді. Пленуми — це можливість побачити і зрозуміти все ігрове поле. Пленуми проходять 1-3 десь у день. Крім пленумів групи працюють разом на ярмарках, експо, відкритих штабах, тусовках та інших формах, винайдених методологами кожної гри.

Керуєш граючи, граєш керуючи...

Кожна група — команда організує свою взаємодію Космосу з іншими групами те щоб створити у грі ту ситуацію, якої вона прагне. Для реалізації своєї стратегії, команди та окремі гравці намагаються рефлексивно керувати один одним.

Для здійснення рефлексивного управління гравці навчаються рефлексивного аналізу, зокрема, розрізняти інтереси, прораховувати цілі, швидко та адекватно розуміти тексти та сенси дій свої та один одного. Переваги у грі отримує та команда, яка більш ефективно керує, використовуючи існуючі чи створюючи нові інструменти управління, більш адекватно оцінює ситуацію, у якій діє.

І ще пару слів

Наша рефлексивна гра — це справді гра.

Як у будь-якій грі, учасник робить хід, щоб покращити свою позицію на ігровому полі та вплинути на позицію іншого гравця відповідно до своїх власних цілей.

Особливістю наших рефлексивних ігор є те, що кожен грає сам себе. Власник бізнесу — це власник. Інвестор — це інвестор. Ключова фігура — це топ менеджер. Хоча ніхто не розвішує бірок із фіксацією статусу та позиції. Кожен вільний приймати рішення сам, як він себе пред'являє іншим учасникам гри. І які тільки рішення не ухвалювалися...

Гра — це сконцентроване життя, з усіма
перипетіями, радощами маленьких та великих перемог
і гіркотою дріб'язкових поразок, які часто
корисніше перемог.

Гравці пробують на смак рефлексивний аналіз та управління, здобувають уроки снайперської «стрільби» питаннями від яких неможливо сховатися мішурою слів, починають бачити, чути та розуміти себе та своїх співрозмовників. Правда це не завжди тішить і часто робить життя не простіше, а складніше. Втрата «рожевих окулярів» дозволяє бачити не тільки біле та чорне, але масу півтонів, з яких і складається справжнє життя.

Де та скільки?

Тривалість гри 3-5-7-10 діб в умовах відриву від виробництва та звичайних місць проживання гравців, наприклад, у пансіонаті або на базі відпочинку.

Найближчі ігри на головній сторінці