САМЕ МИ

Головна » Проекти » САМЕ МИ
“САМЕ МИ” - партнерський проект компанії “Медіа-Ключ”  та ініціативної групи
“САМЕ МИ”,  ідея та можливість втілення якого дозрівала багато років.

І тільки зараз ми зважилися на цей проект, бо сподіваємось і віримо, що у нас є  однодумці,  які, як і ми, горять бажанням  реалізувати те, що може здатися неймовірним.

“САМЕ МИ” - проект для тих, хто любить Україну всім серцем і кому не байдуже майбутнє нашої країни. Для тих, хто замість того, щоб їхати кудись жити добре, хоче
зробити так, щоб добре стало тут, у нашій країні.
  • Для тих, хто хоче зробити щось для України та українців, хто вже робить, хто
    планує робити, але кому складно робити це самотужки.
  • Для тих, хто готовий поєднати зусилля, щоб, спільно і підтримуючи один одного, створювати неймовірні проекти та зміни, які допоможуть Україні стати не просто помітною в усьому світі країною зі своїми традиціями, культурою та красивою територією, а й процвітаючою державою, яку поважають та цінують у всьому світі. Для тих, хто пишається тим, що він є українцем, і робитиме все, щоб цим могли пишатися усі громадяни України.
Рефлексивна гра “САМЕ МИ” - це перший етап проекту, який визначить   майбутній вектор всього задуму.

У рамках триденної гри ми хочемо вирішити непросте завдання -  розробити систему, здатну запустити процес об'єднання зусиль небайдужих до долі України людей, успішних та рівноправних. Створити спільноту, яка буде працювати над досягненням однієї великої мети, при цьому дозволяючи досягати мети кожного учасника спільноти, враховуючи індивідуальність та унікальність кожного.

Спільнота, в якій кожен розвиває свій проект, nbsp; граючи важливу роль у втіленні великого проекту “Україна”, при цьому допомагаючи собі та іншим ставати більш ефективними.

Співтовариство, де ключовим є співробітництво та підтримка у русі до єдиної амбітної мети. Спільнота,  яке зможе у результаті своєї роботи створити відчутне покращення життя мільйонів українців.

Рефлексивна гра - це середовище, де всі учасники. рівнорозташовані, де кожен  може задіяти свої навички, вміння, сильні сторони та реалізуватися на повну. Це модель соціуму, де все, як у житті, але, на відміну від повсякденного способу життя, у гравців є можливість усвідомити свої дії та прямо в грі їх коригувати, якщо є в цьому необхідність - ціна помилки в порівнянні з життям незрівнянно менша. 

У грі можна створювати об'єднання та перевіряти їх на міцність, тестувати нові ідеї та  стратегії поведінки, навчатися інструментів управління та набувати навичок їх використання.

Кожна рефлексивна гра є унікальною і не схожа на інші. Гру роблять її учасники. Тому те, що кожен винесе цінного для себе з гри, залежить від нього насамперед, від його активності та включеності до гри. Те, що учасники отримують від гри, безпосередньо залежить від того, наскільки кожен готовий віддати і брати в грі. Все, як у житті.

Гра “САМЕ МИ” стартує увечері 14 листопада та закінчується ввечері 17 листопада.
Місце проведення – під Києвом (адреса повідомимо всіх після проходження реєстрації).

Вирішили прийняти участь?