Рефлексивний МКоллайдер

Головна » Проекти » Рефлексивний МКоллайдер

Рефлексивний МКоллайдер…

Усі випускники наших Школ неодноразово брали участь у рефлексивних іграх, як до
вступу до Школи, і після її закінчення. Причому, у різних іпостасях - і гравцями, і ігротехніками, та стажистами. У цих іграх брали участь - від неофітів до гравців з досвідом ігротехніків.

А ось тепер уявіть собі гру, у якій візьмуть участь лише випускники наших шкіл та якась кількість гравців «без шкільної освіти», але неодноразово граних і тих, що мають репутацію «гравець-легенда». Чи представили цей склад? І це лише одна складова задуму.

Є інші. Чому, навіщо і що це буде…

Сильні окремі гравці та невеликі співорганізовані групи, які працюють разом – це сила. А співорганізована у систему спільнота – це нова якість, це поява таких емерджентних властивостей, які навіть неможливо спрогнозувати, можна лише мріяти! А досі, попри все, така співорганізована система створена не була. Створюватимемо!

Якщо у вас є ідея стартапу, але не зрозуміло, як і ким це втілювати, то вважайте, що у вас практично нічого і немає. Але ця гра - це можливість розібратися з усіма відсутніми елементами вашого стартапу. Можна буде і протестувати, як буде сприйнятий аудиторією, і розробити план втілення, і створити команду. Гра варта свічок!

Рефлексивні ігри - це не тільки унікальний інструмент для розвитку себе та бізнесу, а ще й суперінструмент для створення нового. Нових ідей, нових бізнесів, нових команд для здійснення задумів, нових способів організації бізнесів, які роблять їх невловимими та надефективними. У існуючій ситуації в країні, у світі, у бізнесах вкрай потрібен інноваційний потенціал. Якщо не ми, то хто? Будемо креативити та втілювати, спочатку на грі, потім у житті! І ще!

Рефлексивні, спроможні, сильні люди – це саме ті, хто може змінити на краще ситуацію в країні - в Україні, вже в Молдові, а в межі, у світі, коли кількість таких людей досягне якоїсь критичної позначки.
Ось ми і подумаємо, як, по-перше, інтенсифікувати процес збільшення числа осмислених людей і, по-друге, як така система, яка створиться у грі може впливати на те, що відбувається в надсистемі? І це не є політика! Може, і з цим вдасться попрацювати у грі!
І це поки що лише задуми наші, команди задумників! Адже будуть ще й задуми гравців!

У співтоваристві «Рефлексивний МКоллайдер або…» можна поставити запитання
Отже, щось зрозуміло? Тоді запрошуємо пограти з нами!

На спеціально виділеному ресурсі online відбуватиметься групоутворення та первинна співорганізація груп із предмета. Подробиці повідомимо окремо.
Гра відбудеться 7-10 червня 2018 року. Початок дійства у реалі – 20.30.
Місце проведення – Кемпінг АББО, місто Чорноморськ.
Початок гри online буде уточнено окремо. І ще.

Плануйте від'їзд наступного дня 11 червня вранці. Виїзд із ААБО до 8.00.
Фуршет для неформального спілкування та «устаканювання» ділових зв'язків є обов'язковим!
Крім того, оголошено конкурс на найкращу назву Проекту.

Успіхів!
Чекаємо на вас у грі!
Реєстрація участі – Наталія Тесля +380(50)492 04 99 teslya@media-kluch.ua

З повагою, Команда проекту:
Тетяна та Олександр Буданцови, Сергій Баранець, Сергій Друбецькой, Ольга Машталлер,
Євген Кудрявченко, Наталія Тесля, Євгенія Свердлик.

Вирішили прийняти участь?