Інновації

Головна » Проекти » Інновації

Пропозиція

Ви винаходите і створюєте. У вас є продукт, або ідея продукту, і, звичайно, як і кожен поважаючий себе винахідник, Ви мрієте про реалізацію своєї задуми, про втілення її реальність. Найчастіше, такі люди як Ви — творчі та нестандартні, — суттєво відрізняються від більшості оточуючих. І ходом думок, так і самими думками.

Ми також відрізняємося від більшості людей. Чим же відрізняємося ми? Ми знаємо, вміємо і можемо втілювати ідеї в реальне життя, але  — обов'язково у співпраці з авторами ідеї. І головне, що нам для цього необхідно, щоб Ви, — автор ідеї, винаходу,  — вийшли з нами на зв'язок. Заявили, нехай і не всьому світу, але, для початку, хоча б нам, про своє існування! Решта — наше завдання і турбота, але обов'язково  — за Вашої безпосередньої участі.

Що ж ми Вам пропонуємо і що робитимемо? Для початку нам, а іноді і Вам необхідно зрозуміти, що ж таке Ви винайшли і кому це може бути корисно. Якщо розробка не запатентована і не описана, а таке теж буває, ми допоможемо Вам описати Вашу ідею і запатентувати її.

За наявності уявлення про продукт наступним кроком є розробка можливих варіантів бізнесів, що забезпечують виробництво та реалізацію цих продуктів. Необхідно продумати, який продукт чи продукти на основі Вашого винаходу можуть бути запропоновані ринку.

Далі потрібен план реалізації, де чітко має бути прописано, що треба робити, і які ресурси необхідні кожному етапі цього процесу. На цій основі ми розробимо і інвестиційний проект та відповідний бізнес-план.

Для реалізації потрібні ресурси, всякі та різні. Забезпечити необхідними ресурсами ми також можемо! У якісь проекти ми інвестуватимемо свої фінансові ресурси, а для якихось залучимо інвесторів. І саме ми підберемо Вам висококласну команду втільників! Тих, хто разом з Вами, автором винаходу, доводитиме процес втілення від плану до ринкового результату.

А створювати команди втільників ми вміємо на найвищому рівні, краще, ніж будь-хто!

Після того, як все є — автор і винахід, продукт і бізнес, ресурси і команда, ми натискаємо велику червону кнопку і ... виробляємо, просуваємо, продаємо і отримуємо ринковий результат! І на цьому етапі ми також беремо участь, не кидаючи ні Вас, ні проект — супроводжуємо команду втільників до того моменту, коли і ми, і команда розуміємо, що далі вони можуть працювати самостійно.

У ході нашої з Вами співпраці ми, в обов'язковому порядку, проведемо низку експертиз — предметну, юридичну, економічну, а у разі співпраці з авторським колективом та управлінську.

І головне! Ми домовляємося з Вами, автором винаходу, про фінансові та правові умови співпраці, які влаштовували б усі зацікавлені сторони.

Ми не пропонуємо Вам віддати/подарувати/дати користуватися Вашою інновацією, ідеями, розробками та роздумами. Ми хочемо, щоб Ви отримали готовий результат — щоб Ви змогли розкрити свій потенціал та можливості, щоб про Вашу інновацію дізналися всі. Займіть своє місце серед інноваторів разом із командою «Медіа-Ключ»!

Наш досвід та репутація — це результат 22-х років ефективної роботи на ринку розвитку бізнесів!

Що ми хочемо зробити?

Хочемо створити механізм, що об'єднує в єдину систему діяльності інноваційний потенціал людей, інвестиційний ресурс, власний досвід успішного створення бізнес-проектів та бізнес-команд та налагодити випуск інноваційних продуктів.

Як робимо?

Створюємо систему пошуку та відбору інноваційних людей та ідей.

Робимо проекти, що ініціюють таланти — «Ключові фігури», «Кастальський Ключ», «Ключові інновації», «Гурток на Маразлієвській» ...

Створюємо творчі команди, які розробляють інноваційні продукти у різних галузях діяльності.

Збираємо та навчаємо команди молодих професіоналів, які хочуть і можуть створювати бізнес — проекти на основі інноваційних ідей.

У особливих випадках, які потребують особливих ресурсів, знаходимо винахіднику з інноваційною ідеєю інвестора. Але і в цьому випадку створюємо команду проекту і беремо участь у доведенні ідеї до продукту.

Заради чого?

Заради того, щоб в Україні було якнайбільше успішних людей. Чим більше успішних людей, тим краще всім.

Чому ми вирішили зайнятися інноваціями?

  • ми вважаємо, що Україна багата на найцінніший природний ресурс — талановитих людей, яким складно знайти собі місце в житті, а ми маємо колосальний досвід розвитку та просування талановитих людей;
  • ми вважаємо, що нам має сенс створювати бізнес — проекти лише на основі інноваційних задумів, решта приносить лише прибуток, а воно нам треба?
  • ми вважаємо, що інноваційний бізнес — це перспективно, в усіх відношеннях;
  • нам просто дуже цікаво знаходити та створювати те, що бачилося неймовірним, а виявилося очевидним;
  • ми хочемо жити у процвітаючій державі Україна, шанованій у світовій спільноті; досягти такого становища Україна може лише за інноваційного шляху розвитку.

Ми пропонуємо всім охочим зайти в розділ «Відповіді на розумінняКрім того, у розділі «Учасники» представлені контактні телефони тих, хто брав участь у попередніх проектах та є їхня згода відповісти на запитання новачків. Тож, ласкаво просимо!

Детальніше що таке гра, можна ознайомитись тут.