Ключові фігури

Головна » Проекти » Ключові фігури
8
7
6
5
4
3
2
1

Що робить середньостатистичний володар та/або керуючий бізнесом, коли розуміє, що необхідно найняти нову людину на  роботу?

Переглядає купу резюме, які йому надають менеджери з персоналу та рекрутери. Проводить десятки інтерв'ю із претендентами. Бере на роботу того претендента, який йому здається найбільш підходящим… через деякий час опиняється із цією ж проблемою. З різних причин. За статистикою, із 10 осіб, прийнятих на роботу, 8-9 осіб залишають компанію наймача протягом перших кількох місяців.

Нам ця ситуація не подобається. Тому ми вигадали проект «Ключові Фігури». За результатами участі у «Ключових Фігурах» власник бізнесу та/або керуючий наймає на роботу людей, які дійсно йому підходять. Таких проектів ми зробили вже 9. За оцінкою наших клієнтів, із 10 прийнятих на роботу через «Ключові Фігури» 8-9 осіб успішно приживаються в компанії. І це можуть бути і окремі управлінці найвищого рівня, і цілі команди, які у проекті створюються та «заточуються» під лідера та діяльність.

«Ключові Фігури» — це дуже просто. Спочатку власник та/або керуючий бізнесом вдається до нас з вакансією та кричить «Хочу!». Потім ми йдемо до нього, дивимося і кажемо, що йому «Требя!». Потім ми разом домовляємося про те, кого ми«Шукаємо!».

А після цього сам замовник, один або зі своєю командою, бере участь у нашій грі. А ми до гри відбираємо для нього кандидатів, десь по 3-4 кандидати на кожну вакансію. У ході гри учасники набувають досвіду спільної діяльності в ситуаціях, наближених до реалій бізнесу. І це дає можливість побачити, почути і відчути «хто є хто». А щоб око не замилювалося, наперед ніхто нікому не повідомляє — де власник, а де кандидат. Цікаво, скажу я вам, виходить. Можна не лише розібрати, хто як працювати може, а й оцінити сумісність: і психологічну, і ціннісні, і культурні. Все чесно, замовник обирає кандидата, але й кандидат вибирає замовника! А вже після гри домовляються, з широко розплющеними очима!

Так, і ще — у грі можна багато чого навчитися. Детально про це можна почитати у Гра.

Ми пропонуємо всім бажаючим зайти до розділу «Відповіді на розуміння» Крім того, у розділі «Учасники» представлені контактні телефони тих, хто брав участь у попередніх проектах та є їхня згода відповісти на запитання новачків. Тож, ласкаво просимо!