Головна » Проекти » Ключові фігури » КФ-10 – інноваційна гра для винахідливих людей.
10
8
7
6
5
4
3
2
1

КФ-10 — інноваційна гра для винахідливих людей.

«Ключові Фігури —10»

Це особливий проект. Унікальна, інноваційна та ювілейна гра «Ключові Фігури». Вдруге ми, компанія «Медіа-Ключ 2.0», відбиратимемо для себе команду. Команду, яка буде створювати цікаві та інноваційні ідеї та продукти. Тих, хто стане основою ОКБ «Синій океан» та частиною компанії «Медіа-Ключ».

Згадайте, як часто в дитинстві хочеться придумати щось таке, чого немає у сусіда Сашки, і у старшої сестри Машки. Таке, щоб було і весело, і зручно, і приємно, і дуууже незвичайно. Було? Але роки йдуть, хлопчики й дівчатка дорослішають, стають дядьками і тітками, а думки про незвичайні бажання, варіанти використання стандартних предметів, свої фантазії та ідеї женуть геть, незаслужено зараховуючи їх до марних та недоречних. А дарма, дуже навіть... Є, звичайно, й ті, хто до кінця життя, у будь-якому віці залишається фантазером, вигадником, креативником. Але таких небагато.

Погодьтеся, адже світ, у якому море фантазії, креативу, вигадок і незвичайних застосувань звичайних речей набагато краще і цікавіше!

КФ-10 обіцяє бути цікавою грою і досить незвичайною. Це гра, спрямована на пробудження творчого початку у учасниках, широти думки, нестандартності підходів. Звичайно, кожна наша гра не схожа на попередні та майбутні, але КФ-10 буде справді оригінальною. З одного боку, унікальний шанс перевірити свої сили, розкрити потенціал винахідника, кративника, новатора. Можливість створити «щось» спільно з однодумцями, побути у колі таких самих незвичайних людей, з великим творчим потенціалом, влаштувати спільні «мозкові штурми». Кожен з учасників матиме змогу не лише генерувати інноваційні ідеї та створювати інноваційні продукти, бізнес стратегії, а й тестувати їх — відразу, на КФ-10. Перевіряти на «живучість», «унікальність», «актуальність», затребуваність ринком.

КФ-10 - це групова та особиста робота кожного учасника. Спосіб проявити себе в команді та навчитися працювати, розраховуючи лише на свої сили.

Щодо корпоративних команд — для них КФ-10 стане можливість знайти свій «блакитний океан» — свою інноваційну нішу та свій новий ринок. А також відпрацювати командні способи ефективної роботи.

У будь-якому разі — повірте, буде не лише цікаво, а й корисно.

Найкращий спосіб переконатися в цьому – взяти участь у Ключових фігурах!

Де, коли і як?

Гра КФ-10 успішно завершено. Цей текст є виключно історично-архівною цінністю.

Гра "Ключові Фігури - 10" відбулася 27-30 квітня 2011 року, в ОК "Чабанка" під Одесою. Початок гри о 20:00. Фінансування участі у «КФ-10» кандидатів, які успішно пройшли попередній відбір в ОКБ «Синій океан», взяла на себе компанія «Медіа-Ключ 2.0».

Фінансові умови для інших – у розділі Взяти участь.

Протягом усієї гри учасники проекту перебували на території ОК «Чабанка».

По окончанию игры