Гра «Мiсто майстрiв»

Головна » Проекти » Мiсто майстрiв

Рефлексивна Гра в рамках Школи Ключових Фігур.

Якщо Ви вже брали участь в рефлексивних іграх раніше, Вам не потрібно пояснювати суть гри. Гра обіцяє бути цікавою.

Якщо ж Ви вперше зустрічаєтеся зі словосполученням «Рефлексивна Гра «Місто Майстрів», то розповідаємо.

В «Місті Майстрів» можна перевірити будь-яку ідею, що пов’язана з Вашим бізнесом. Для цього, перед тим, як втілювати ідею в життя, варто спробувати втілити її у грі. Втілити і подивитися. Вдасться чи не вдасться. Користується вона попитом на ринку чи не користується. І взагалі. Чи я можу? Чи я хочу? Чи це моя справа? Це може бути ідея нового бізнесу або нового рішення в існуючому бізнесі. Це може бути ідея пошуку якогось найбільш універсального управлінського інструменту, який допоможе управляти світом. Що забажаєте! Пам’ятайте фразу «використання цього інструменту обмежується лише Вашою фантазією». Так-так, приблизно так само й тут. Але фантазією в ділянці створення і управління бізнесом.

Ті, хто вперше беруть участь у грі, ставлять собі такі питання:

По-перше, що можна виграти в рефлексивнiй грi? Що завгодно. Контакти, клієнтів, партнерів, нових друзів. Отримати досвід побудови команди, відпрацювання поведінки на ринку, створення нових напрямків і так далі… Все прямо залежить від того, з якою ціллю Ви приїхали і що ви робите в процесі гри. Можна багато чому навчитися. Гра складається з великої кількості персональних маленьких перемог, що здатні перевернути світ на 180 градусів.

По друге, як грати i яку цiль можна досягнути? У грі все дуже просто. Є учасники, які створюють групи по 6-10 осіб, тривалість гри є обмеженою. Частина гри проходить в режимі групової роботи, а потім всі разом на спільній тусовці, яку в нас називають «Пленумом», діляться результатами. У грі немає грошей, немає формального статусу. Є тільки Ви та інші учасники. Від того, як Ви будете взаємодіяти, втілювати командний проект і «розкручуватися» на ігровому «ринку», залежить той досвід, за яким Ви приїхали. Це не складно. Ви ж умієте думати, говорити та тримати в руках маркер?

Ціль може бути якою завгодно. Головне, щоби вона була для Вас актуальною. Ми знаємо людей, які їхали на гру з ціллю «Визначити що краще всього в мене виходить робити і описати професію. Або придумати її, якщо такої не існує.»; разом з ними в сусідньому кріслі сидів чоловік, який приїхав за новим «Способом ранжування і інвестування в стартапи»; одночасно третій просто мріяв «створити СВІЙ бізнес» в модельованому масштабі, щоби потім перенести цей досвід в життя, в нас це називається «за паркан».

Гра допомагає наполегливим у досягнення практично будь-яких цілей. Ви запитаєте – як таке може бути? Все просто. Жодних лекцій і жодних «панацей». Все як у житті, тільки значно менше ризиків.

Все добре, якщо відомо що і як робити для досягнення своїх цілей. А якщо способи не відомі? Потрібно їх десь знайти. Але світ дуже швидко змінюється, щоби копатися в «чужих формулах успіху», адекватних для «того» часу. В житті виграє той, хто вміє ці способи створювати. Хочете спробувати?

Якщо Ви хочете:

 • Відкрити свій бізнес і не знаєте з чого розпочати
 • Випробувати новий спосіб просування і не знаєте чи варто в це вкладати кошти та зусилля
 • Змінити себе і діяльність своєї компанії, але не наважуєтеся
 • Розширити свою команду і переживаєте про наслідки появи нових людей
 • Хочете, щоби в Вашому бізнесі все склалося успішно, але не знаєте, що для цього потрібно зробити
 • Якщо Вам потрібно з цим розібратися, тоді приходьте до нас, у «Місто майстрів».
 • Протягом триденної рефлексивної гри «Місто майстрів» можна спробувати все це зробити, практично без ризиків. І знайти відповіді не лише на ці питання, але й на ті, над якими зараз Ви навіть не задумуєтесь.

  Оскільки це гра, в якій групи ведуть студенти нашої Школи Ключових Фігур,, то вартість участі Вас приємно здивує!

  Давайте грати!  Більше інформації про те, що таке гра, можна знайти тут.

  Гру проводять співвласники компанії "Медіа-Ключ", автори всіх представлених на сайті проектів, а ігротехніками груп є студенти Школи Ключових Фігур.

  Оскільки гра «Місто Майстрів» не може охопити всіх бажаючих, то цього року ми граємо двічі:

  Перша гра «Місто Майстрів» розпочнеться ввечері 15 лютого і завершиться ввечері 18 лютого 2024 року.
  Місто Кишинів, Молдова 
  Набір на гру триває.

  Друга гра «Місто Майстрів» розпочнеться ввечері 29 лютого і завершиться ввечері 3 березня 2024 року
  Україна.
  Також приєднатися до Гри є можливість у тих, хто перебуває в Європі та США. Гра передбачає участь груп у Німеччині (м. Дюссельдорф) та у США (м. Сарасота, Флорида)

  Набір на гру триває.

  Приїжджайте, не пошкодуєте! По умовах участі подробиці згодом...

Вирішили прийняти участь?