Рекрутинг

Головна » Проекти » Рекрутинг

Професійний підбір управлінців

 

Вам потрібно доукомплектувати свою команду надійним та ефективним співробітником?

Вам необхідний професійний управлінець, який може очолити підрозділ, загалом компанію, стати виконавчим директором?

Ви шукайте надійного та кваліфікованого головного бухгалтера та фінансового директора?

Вам потрібні співробітники, на яких можна покластися не лише тоді, коли компанія процвітає, але й зараз, у складній ситуації кризи та фінансових проблем?

Тоді Вам до нас.

Щоб компанія вижила в умовах важкої кризи, а фактично війни, потрібно робити набагато більше роботи, за менші гроші і менший час. Ми готові.

Якщо і Ви готові, то ми можемо Вам допомогти та підібрати необхідний персонал, який розуміє, за яких умов доводиться працювати.

Наші фішки:

  • у є власна база даних підготовлених нами управлінців; ті, хто з нами співпрацювали, розуміють – з «нашими» працювати комфортніше та ефективніше;
  • у нас є авторські методики пошуку та підбору персоналу, а також їх допідготовки; ми створили та вже 12 років проводимо ігрові проекти, які дозволяють підібрати управлінців найвищого рівня, що називається, «за фігурою Замовника»;
  • ми працюємо не тільки в Одесі, та підготовлені нами управлінці – не тільки одесити, ми мобільні, як і наші кандидати;
  • ми не тільки підбираємо персонал, але й вирішуємо проблеми управління наших Замовників, якщо є потреба;
  • ми маємо величезний досвід створення, розвитку, «лікування» бізнес компаній у різноманітних галузях та сферах діяльності наших замовників, а це означає, що ми можемо бути Вам цікавими та корисними не тільки в рекрутингу.

Фінансові взаємини

Вартість наших послуг рекрутингу складає 10-15% запланованого річного доходу спеціаліста і залежить від специфіки замовлення, кваліфікації та дефіцитності кандидата, що шукається.

Замовлення вважається розміщеним з моменту надходження на наш рахунок 30% авансу від узгодженої вартості нашої роботи, решта 70% гонорару виплачуються за фактом успішного закінчення співробітником випробувального терміну.

Наші контакти