Головна » Проекти » Семінари » Як захотіти? Есе про мотивацію

- Криза — це коли тобі нічого не хочеться, і тоді ти починаєш хотіти чогось хотіти.
- Це ще добре. Ось коли тобі не хочеться чогось хотіти - ось це криза.
©Про що говорять чоловіки

Двоє людей, одне завдання. Обидва працюють в однакових умовах, але результат одного свідомо буде. краще, ніж результат другого. А знаєте чому? Тому що перший хоче отримати результат, а другий «роботу робить». Розумієте різницю? Між «хочу та роблю», «треба комусь і я роблю» і «роблю, бо працюю» -  прірви. Іноді здаються непереборними. І що з цим робити?

Чи можна зробити щось таке, щоб люди нас оточуючі захотіли і стали із задоволенням робити свою роботу?  Чи це «міфи про мотивацію»?

Плавальний басейн в офісі та масаж на робочому місці – це мотивація працівників на ратну працю?  А може це чудові умови роботи, які змушують співробітника не стільки працювати на результат, скільки зберігати себе у компанії?

А що робити із собою, коли робити нічого не хочеться, а треба? Зусиллям волі, наступивши собі на горло, долаючи огиду до всього навколишньому брати «лопату і копати»? А чи можна щось, якось по-іншому з собою коханим зробити?

Питання, питання, питання…

Запрошуємо Вас на ігровий семінар, де разом шукатимемо відповіді на ці та інші питання:

  • Що таке мотивація?
  • Хто, кого та як може мотивувати?
  • У чому проблема мотивації себе?

Ведучі: Тетяна та Олександр Буданцови, Олександр Шанцер.

Вартість участі:
еквівалент $250

Початок о 16:00, 17-18-19 березня 2017 року. Одеса. вул. Велика Арнаутська 19, офіс компанії «Медіа-Ключ». Кількість місць обмежена. 

Реєстрація за E-mail: office@media-kluch.ua
Питання за тел.: +380 (482)347610; +380 (48)7373741