Головна » Проекти » Семінари » Семінар "Батьки та Діти"

Для всіх батьків -  зі стажем, новоспечених та потенційних!

Розумних і тих, хто думає, добрих і строгих, гарних і відмінних, а також тих, хто сумнівається, що дотягує до рівня ідеального вихователя стільки ж досконалого як Мері Поппінс.

За останні роки компанія «Медіа-Ключ» провела кілька ігор «Батьки та діти». Кожен проект М-К, втілений командою ігротехніків та методологів, - цей твір мистецтва, як кажуть у Одесі, штучний товар. Вони засновані на авторських   методики рефлексивного управління  компанії «Медіа-Ключ».  «Батьки і діти» - це проект розвиваючий, творчий і дуже ефективний за наслідками.

Ігри « Батьки та діти»  дозволили накопичити величезний  корисний матеріал для створення моделей успішної сім'ї, сім'ї – команди, оволодіти технологіями усвідомленої життєдіяльності та батьківського менеджменту, де в першу чергу йдеться про виховання не лише дітей, а й батьків.

Якщо ви готові  працювати над собою та своїми принципами у спілкуванні з дітьми, якщо у Вас бувають конфлікти, складності та непорозуміння у спілкуванні з дитиною,  то ми готові поділитись з Вами накопиченим досвідом. У наш не простий час, коли батьки, через обставини,  перетворюються   у трудоголіків, а діти занурюються в інформаційний океан із задоволенням відгороджуючись від реального життя,   важко знаходиться час для повноцінного спілкування.

Команда «Медіа-Ключ» пропонує Вам допомогу  у вирішенні сімейних питань та оголошує про початок  нового проекту  «Батьки та діти» у форматі  2-денних   семінарів (вихідні дні).   Програма проекту розрахована на тривалий час,  з урахуванням зворотного зв'язку учасників  вона може коригуватися. Як у поїзд далекого прямування можна підсідати на зупинках.

Семінари "Батьки та діти" проходитимуть у 2-х режимах - тільки для батьків та для батьків із дітьми.

Семінар тільки для батьків, без дітей. Для учасників цього семінару немає значення, якого віку вони мають діти. Цей семінар буде в Одесі.

У майбутньому будуть семінари, у яких братимуть участь батьки з дітьми. Діти, починаючи з 8 років.

На першому семінарі ми обговорюватимемо:

  •  що таке сім'я та як вона влаштована;
  •  з якими проблемами у взаєминах із дітьми стикаються учасники семінару;
  •  як, за допомогою яких підходів та способів ці проблеми вирішувати, створення особистих технологій;
  •  базові принципи нормальних взаємин батьки-діти;
  •  як із противників стати соратниками у спілкуванні з дітьми і не тільки;

Семінар проводять Тетяна та Олександр Буданцови, здатні суху гілочку теорії перетворити на квітуче, плодоносне дерево життя.

Пункт відправки – м Одеса, вул. Велика Арнаутська19, офіс М-К №312.

Про дату початку першого семінару повідомимо додатково. Умови участі

Вирішили прийняти участь?