ШКАФ 2022-2023

Головна » Проекти » Школи » ШКАФ 2022-2023
2
1

Школа Ключових Фігур.

Програма курсу

Школа Ключових Фігур – це школа, де ми допомагаємо нашим студентам стати Ключовими Фігурами. Виникає питання, а що таке Ключова Фігура і чим вона відрізняється від звичайної людини.

Все дуже просто. Ключова Фігура (КФ) - це управлінець, який розуміє свої інтереси та як дефіцит своїх інтересів "закривати". КФ має здатність швидко і адекватно зрозуміти ситуацію, в якій знаходиться, свою позицію, свої цілі, «порахувати» оточуючих людей, зрозуміти, хто є хто, як і з ким ефективно працювати, щоб можна було і своїх цілей досягти, і оточуючі залишилися у виграші (win-win).

Більш того, Ключова Фігура навіть із випадкових людей робить ефективну команду, яка здійснює зрозумілу всій команді діяльність, ставить та успішно досягає своєї мети. При цьому командна мета дає можливість усім учасникам команд досягти своєї мети і задовольнити інтереси.

«Veni, vidi, vici» - "прийшов побачив переміг"! І, насправді, не має значення який статус справжньої Ключової Фігури – Володіючий та Керуючий чи найманий управлінець. Головне - це його готовність розвиватися та усвідомлено керувати компанією та власним життям. Розумію, знаю, можу, роблю!

Бажаєте стати Ключовою Фігурою? Тоді до нас у Школу.

Наша Школа не альтернатива класичній освіті, а необхідне доповнення. Нам здається, що наше доповнення найпотрібніше!

Ми навчаємо того, чого не навчають ніде:

  • працювати з бізнесом, як із системою;
  • забезпечувати системний баланс;
  • «рахувати» інтереси тих, ким ти керуєш та враховувати їх у діях;
  • ставити собі цілі і цілепокладати оточуючих;
  • створювати ефективні команди, навіть із малознайомих людей, які займаються різною діяльністю;
  • рефлексивному аналізу та управлінню;
  • та багато іншого.

Ми навчаємо за своєю авторською методикою - нашим студентам доводиться «пригадати» те, що вони не знали, а заразом, - навчитися виступати перед аудиторією, включати у спілкування незнайомих людей, візуалізувати те, про що вони говорять. Ілюстраціями теоретичного матеріалу є приклади з нашої 33-річної практики корпоративних замовлень та 19-річної практики відкритих проектів, присвячених вирішенню проблем управління бізнесом. Студенти беруть участь у рефлексивних іграх, причому у різних якостях, спочатку учасником, а потім набувають першого досвіду ведення групи.

Одна із сесій школи – навчальна рефлексивна гра "Місто Майстерів", в якій студенти пробують себе як провідні групи - ігротехніки. Це можливість на практиці, спробувати багато з того, чого навчали у школі.

Є ще один принцип нашої школи.  Керівник - Ключова Фігура повинна не тільки знати, що робити, не тільки вміти це робити, а й головне – робити.  Ми навчаємо наших учнів діяти.

Навчання – 11 сесій, відбувається у форматі 3-х денних семінарів та ігор – 1 раз на місяць

Студенти виконують домашні завдання, спілкуються на шкільному закритому форумі, беруть участь в онлайн семінарах та консультаціях.

Програма курсу - здесь

Відгуки про проект - здесь.

Школу ведуть - співвласники компанії "Медіа-Ключ", автори всіх представлених на сайті проектів.

Вирішили прийняти участь?