Синій океан

Головна » Проекти » Синій океан

ОКБ «Синий океан» — креатив в чистом виде.

Всі ми дивимося на світ однаковими очима... карими, блакитними, зеленими, різнобарвними... Але кожна людина бачить усі по-різному. І справа не лише у фарбах, у життєвих пріоритетах та цінностях, досвіді та традиціях. Просто так влаштований світ — навколишній та внутрішній. Хтось дивиться на віник і... вигадує пилосос! Хтось, навпаки — на основі пилососа вигадує машину для відкачування повітря, або літальний апарат, що створює спеціальні потоки, спрямовані на очищення екології грунту. А чому б і ні? І тут вже зовсім не важливо — реалізовано це технічно чи ні. Важливо інше — думка, свобода її народження та пересування!

Компанія «Медіа-Ключ 2.0» відкриває нове спеціальне конструкторське бюро, ОКБ «Синій океан». Співробітники цього ОКБ генеруватимуть продуктивні бізнес-ідеї, створюючи не існуючий раніше попит на ринку. ОКБ «Синій океан» не лише освоюватиме, а й створюватиме новий ринок, що складається з інноваційних ідей, небувалого попиту та неіснуючих раніше пропозицій. Океан позаконкурентного бізнесу.

Можливість взяти участь має кожен бажаючий. Жодних обмежень, вікових, соціальних, географічних. Жодних спеціальних вимог та навичок. Тільки креатив у чистому вигляді!

Після серії зустрічей-співбесід, так званих «первинних відборів», на учасників чекає Гра! Гра у стилі всіх ігор компанії «Медіа-Ключ» — напружена, цікава, захоплююча, і шалено креативна! Після всіх відборів та співбесід компанія «Медіа-Ключ» відбере найкращих з найкращих, найталановитіших, здатних креативно думати і не ставити перед собою жодних розумових перешкод. Саме ці люди стануть основою ОКБ «Синій океан», саме вони створюватимуть інноваційні продукти та розвиватимуть інноваційні проекти.

Одні з результатів хлопців, патенти та досвідчені зразки інноваційних ігор.